Citrónový eukalyptus – náhradné balenie - prírodné tekuté mydlo

Táto možnosť je ideálna pre všetkých milovníkov nášho tekutého mydla, ktoré bolo doteraz dostupné len v sklenenej fľaši. Odteraz ju môžete pohodlne dopĺňať a zároveň môžete využiť akciovú cenu za väčší objem. V 2-litrovom náhradnom balení nájdete tekuté mydlo Citrónový eukalyptus s hustou, účinnou konzistenciou, s vôňou sviežich, energických tónov citrónového eukalyptu.

Objem: 2000 ml

Mydlo Citrónový eukalyptus (rovnako ako ostatné tekuté mydlá z mydlárne 4 Starlinks) krásne vonia, dobre pení a je dokonale husté a príjemne gélové - takže je aj veľmi účinné. Na dôkladné umytie rúk stačí doslova kvapka. A vlastne nielen rúk, pretože Citrónový eukalyptus môžete použiť aj ako sprchový gél.

Toto mydlo bude ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi osviežujúce, energické a zároveň originálne zmesi vôní. Máte radi intenzívne a mierne šumivé vône? Eukalyptus je niečo pre vás. Ruka v ruke s vôňou ide, samozrejme, aj dokonale zloženie mydla – mydlo je husté, gélové a po spojení s vodou sa mydlo mení na účinnú krémovú penu. Umývanie rúk týmto mydlom je čistým pôžitkom, zatiaľ čo umývanie tela je skvelým osviežením a dodatočnou dávkou energie. Preto si ho nezabudnite vziať so sebou do vane a sprchy. Jedna fľaštička tam s vami zostane dlho.


Glycerín v základe mydla je prírodný zvlhčujúci prostriedok - hydratuje pokožku, zjemňuje ju a znižuje jej prípadné pnutie. V našom mydle sme ho skombinovali s jednoduchými, klasickými olejmi: kokosovým a olivovým. Majú vyživujúci a ochranný účinok - zabraňujú nadmernému odtoku vody z pokožky, a preto ju pomáhajú chrániť pred vysušením. Betaín obsiahnutý v mydle je povrchovo aktívna látka - má čistiaci, ale aj zjemňujúci a vyhladzujúci účinok. Decylglukozid má tiež čistiace a emulgačné vlastnosti a dobre stabilizuje penu. Je to jeden z najjemnejších, nedráždivých detergentov - vďaka tomu je vhodný pre ľudí s kožnými problémami a deti.


Tekuté mydlo je našou odpoveďou na požiadavky tých, ktorí nemajú radi mydlá v kockách (z rôznych dôvodov). Môže to byť otázka hygieny, pohodlia alebo možno len to, že jednoducho uprednostňujete tekuté prípravky. Pri práci na tomto výrobku sme sa však snažili nezabudnúť na otázky životného prostredia. Preto mydlo dobre pení aj pri použití malého množstva a ľahko sa oplachuje bez potreby veľkého množstva vody.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Aqua, Potassium Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Olivate, Decyl Glucoside, Citrus Limon Peel Oil, Limonene*, Eucalyptus Citriodora Oil, Sodium Chloride, Citral*, Citronellol*. *składowe naturalnych olejków eterycznych

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Malé množstvo prípravku naneste na vlhké ruky, jemne rozotrite po povrchu a následne dôkladne opláchnite vodou.

Puikiai tinka prie...