Prírodné ingrediencie
Remeselné výrobky
Šetrné k životnému prostrediu

Ako Four Starlings sme sa vždy držali niekoľkých jednoduchých zásad - naša kozmetika má premyslené, ale neprikrášlené a účinné zloženie. Sú tiež čo najuniverzálnejšie, drvivá väčšina z nich je vegánska a vždy šetrná k ľuďom, zvieratám a životnému prostrediu - pre v š e t k ý c h. Ich základom sú prírodné suroviny, ktoré, ak môžeme, získavame z miestnych zdrojov a snažíme sa podporovať poľských podnikateľov. Pri výrobe kozmetiky používame najmä tradičné receptúry a remeselné výrobné postupy, ktoré z času na čas podporíme modernými technológiami, ktoré nám pomáhajú rozvíjať sa. Každý z našich výrobkov je obohatený o originálny prvok - niekedy je to pridanie nenápadnej, ale veľmi hodnotnej zložky, inokedy použitie dávno zabudnutej miestnej rastliny s účinnými vlastnosťami a inokedy použitie novoobjaveného extraktu. Radi sa zabávame a vytyčujeme si vlastné cesty, namiesto toho, aby sme nasledovali trendy.

Nemenej dôležité ako samotná kozmetika sú pre nás jej obaly - od prvej predanej kocky mydla až doteraz ich balíme v duchu princípu Život bez odpadu, pričom používame papier, sklo a recyklované materiály. Škorce majú radi aj dobré vzory a dizajn, takže naše obaly sú vždy vizuálne prepracované, farebné a jednoducho príjemné na pohľad.

Od začiatku sme sa snažili byť ľuďom čo najbližšie, pretože ich máme jednoducho radi. Radi ich počúvame, rozprávame sa s nimi a učíme sa z ich pripomienok. To nám dovoľuje rásť, a čím viac rastieme, tým viac dobra môžeme urobiť. Celkovo je to dobré, pretože aj my radi pomáhame. Radi sami organizujeme sociálne akcie na podporu ľudí, zvierat, životného prostredia alebo umenia, prípadne podporujeme tých, ktorí to robia lepšie ako my.