Jahoda a verbena - prírodné peelingové mydlo

Peelingové mydlo Jahoda a verbena jemne masíruje telo vďaka mletým jahodovým semienkam, vďaka čomu je pokožka hladšia, zamatovejšia a pevnejšia. Esenciálny olej z verbeny, prerušovaný sladkosťou vanilky, je zodpovedný za mierne kyslú vôňu.

Hmotnosť: 110 g

Kocka Jahoda a verbena sa vyznačuje chutným červeným odtieňom a drsnou (ale nie príliš drsnou) štruktúrou. Exfoliačnú funkciu tohto výrobku plnia výlučne mleté semená jahôd, takže ide o peeling, ktorý môžete bez obáv používať každý deň. Po takomto ošetrení bude pokožka viditeľne hladšia, jemnejšia a jemne spevnená. Je to ideálna kozmetika na jar a leto najmä vďaka svojej vôni - mierne kyslastej vďaka osviežujúcej verbene, ale aj sladkej vďaka prídavku mletých semienok jahôd a vanilkového oleja.

Tu je ďalšia tvár nášho tekutého zlata. Prečo tekuté zlato? To vie každý, kto ho používa: tekuté mydlá z mydlárne 4 Starlings sú oveľa lepšie ako všetky ostatné tekuté mydlá. Výrobok vytvárame autorskou, remeselnou metódou a ich husté, príjemne gélové a veľmi účinné zloženie nemá nič spoločné s riedkymi, prípravkami, ktoré sú zložené prevažne z vody a smutných pracích syndetov, ktoré okupujú väčšinu regálov v drogériách.

Proces tvorby tekutých mydiel z našej mydlárne 4 Starlings je akousi alchýmiou, ktorá si vyžaduje pozornosť, dôkladnosť a čas. Zahŕňa kombináciu klasickej techniky výroby mydla s univerzálnosťou jemných čistiacich prostriedkov - inými slovami, kombináciu hydroxidu draselného s klasickými vzácnymi olejmi: kokosovým a olivovým. V prípade mydla Jahoda a Verbena chceme vyzdvihnúť aj olej zo semienok jahôd, ktorý je jednou zo základných zložiek tohto výrobku. Považuje sa za takzvaný "suchý olej", čo znamená, že skvele hydratuje a zároveň sa okamžite a ľahko vstrebáva. Olej je tiež skvelý na hĺbkovú výživu a regeneráciu pokožky, ako aj na upokojenie podráždenia.

Všetky blahodarné vlastnosti výrobku však nemôže konkurovať z jednou dominantnou vlastnosťou – s vôňou. Hovoríme o vôni, ktorá vám nemilosrdne ukradne srdce a už ho nikdy nevráti. Sami uvidíte, že keď sa s vôňou mydla zoznámite, už jej neodoláte. Nielenže je jednoducho šialená (dokonalá rovnováha medzi sladkosťou vanilky a sviežosťou verbeny), ale je aj úplne prírodná, ťaží z vrodenej dobroty esenciálnych olejov. To najlepšie zo všetkého.

Tekuté mydlo je tiež odpoveďou na žiadosti všetkých, ktorí si nerozumejú s mydlovými kockami (z rôznych dôvodov). Môže ísť o otázku hygieny, pohodlia alebo možno len o obľúbenosť tekutých prípravkov. Pri práci na tomto výrobku sme sa však snažili nezabudnúť na otázky životného prostredia. Preto mydlo dobre pení aj pri použití malého množstva a ľahko sa oplachuje bez potreby veľkého množstva vody.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI: 

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Litsea Cubeba Fruit Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Fragaria Vesca (Strawberry) Seed, CI 77491, CI 77492, Vanilin*, Citral*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela. Kocku môžete použiť aj priamo na pokožku - v takom prípade využijete jej exfoliačné vlastnosti.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež