Macko s lanolínom - prírodné tuhé mydlo

Macko je kocka, ktorú možno používať na starostlivosť o pokožku od prvého dňa. Mydlo sa vyznačuje minimalistickým, plne premysleným zložením, vďaka ktorému je bezpečné aj pre najmenšie deti.

Hmotnosť: 110 g

Macko je nepochybne najšetrnejším mydlom z ponuky Škorcov - nie sú doň pridané žiadne esenciálne oleje ani farbivá, takže je to jednoduché, jemné a rafinované mydlo. Vďaka minimalistickému, klasickému zloženiu ho môže úspešne používať celá rodina - dospelí aj deti (a to už od prvého dňa). Stojí za zmienku, že zloženie tejto kocky obsahuje okrem iného lanolín (t. j. surovinu získavanú z ovčej vlny), ktorý zjemňuje pokožku a zabraňuje nadmernej strate vody z epidermy.

Medvedík je jedno z najvšestrannejších mydiel v našom sortimente. Vďaka svojmu minimalistickému, klasickému zloženiu ho môže úspešne používať celá rodina - dospelí aj deti. Najmenším ho však odporúčame nielen kvôli jeho pôvabnému názvu - vyvážené zloženie blahodarných olejov v kombinácii s lanolínom pokožku nielen nádherne a šetrne čistí, ale aj vyživuje a chráni pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi.

Spolu s olejom Kačička, ktorý sa stará o citlivú pokožku, už od prvého dňa života, sa Medvedík stal obľúbencom mladých mamičiek a výrobkom starostlivosti o dieťa, ktorý s obľubou odporúčajú odborníci v pôrodniciach. To je podľa nášho názoru jedno z jeho najlepších odporúčaní. Táto kocka mydla je synonymom jemnosti, preto ju radi používajú tí, ktorí bojujú s problematickou pokožkou so sklonom k alergiám alebo nadmernému vysušovaniu. Vďaka svojej schopnosti udržiavať pokožku hydratovanú Medvedík mnohým ľuďom poslúži aj ako čistiaci prostriedok na tvár. Možno ho použiť aj pri viacstupňovom odstraňovaní make-upu.

Lanolín sa v medicíne používa od nepamäti ako surovina používaná do mastí a krémov - najmä pre svoje čistiace, vyhladzujúce a lubrikačné vlastnosti. Na povrchu vrchnej vrstvy pokožky vytvára jemnú vrstvu, ktorá znižuje odparovanie vody.

Medvedík je čistým (a to doslova) potešením. Je to vďaka jemnej, ale pomerne hustej, príjemnej pene, ktorá sa vytvára pri používaní. Vonia prirodzene a ľahko, takže osloví priaznivcov neutrálnych, nedráždivých vôní.

Ingredients/INCI: 

Sodium Shea Butterate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Lanolin.

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež