Pečené jablko - prírodné tekuté mydlo

Mydlo Pečené jablko nádherne vonia, perfektne pení a je dokonale husté a príjemne gélové - takže je aj veľmi účinné. Na dôkladné umytie rúk stačí doslova kvapka. A v skutočnosti nejde len o dlane, pretože tento výrobok dobre funguje aj ako sprchový gél.

Objem: 500 ml

Mydlo Pečené jablko nádherne vonia, perfektne pení a je dokonale husté a príjemne gélové - takže je aj veľmi účinné. Na dôkladné umytie rúk stačí doslova kvapka. A v skutočnosti nejde len o dlane, pretože tento výrobok dobre funguje aj ako sprchový gél.

Čo by ste povedali na pečené jablko.... v tekutej forme? Pretože my hovoríme jednoznačné ÁNO. Po prvé: pretože naše mydlá sú jedinečné výrobky, ktoré z nejakého dôvodu nazývame "tekuté zlato". A možno sa pýtate: čo môže byť na tekutom mydle výnimočné? Verte, že môže byť výnimočné. Tie naše, z mydlárne 4 Starlings vytvárame pomocou patentovanej technológie a celý proces ich výroby je akousi alchýmiou. Výsledkom je jedinečné zloženie - príjemne husté, veľmi účinné, šetrné k pokožke rúk a celého tela.

Glycerín v základe mydla je prírodný zvlhčovač - hydratuje pokožku, zjemňuje ju a eliminuje prípadný pocit pnutia. V našom mydle sme ho skombinovali s jednoduchými, klasickými olejmi: kokosovým a olivovým. Majú vyživujúci a ochranný účinok - zabraňujú nadmernému odtoku vody z pokožky, a preto ju pomáhajú chrániť pred vysúšaním. Kokamidopropylbetaín obsiahnutý v mydle je povrchovo aktívna látka - má čistiaci, ale aj zjemňujúci a vyhladzujúci účinok. Decylglukozid má tiež čistiace a emulgačné vlastnosti a dobre stabilizuje penu. Je to jeden z najjemnejších, nedráždivých detergentov - vďaka tomu je vhodný pre ľudí s kožnými problémami a deti.

Pečené jablko vonia sladko a korenisto vďaka zmesi prírodných esenciálnych olejov: škorice, vanilky a muškátového orieška. Jedným slovom: lahôdka. Vôňu (ale aj vlastnosti) umocňuje náš vlastný jablkový glycerit, ktorý hydratuje a tonizuje pokožku.

Psst. Škoricový esenciálny olej prítomný v mydle môže niekedy spôsobiť problémy ľuďom s veľmi citlivou pokožkou, preto si najprv overte, či vám výrobok nespôsobuje alergickú reakciu.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Aqua, Potassium Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Olivate, Decyl Glucoside, Pyrus Malus Fruit Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Myristica Fragrans Fruit Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Sodium Chloride, Limonene*, Eugenol*, Linalool*, Cinnamal*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Naneste malé množstvo prípravku na vlhké ruky, jemne rozotrite po povrchu a potom dôkladne opláchnite vodou.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež