Vavrínový kráľ - prírodné mydlo v kocke

Mydlo Vavrínový kráľ je našou interpretáciou klasiky, čiže vavrínového mydla, ktoré je už po stáročia známe svojimi blahodarnými účinkami na pokožku. Vôňu mydla sme umocnili sviežosťou cyprusového esenciálneho oleja.

Hmotnosť: 110 g

Prírodné mydlá z mydlárne 4 Starlings sú založené na vysokokvalitných rastlinných olejoch a vyrábajú sa ručne tradičnou metódou, za studena. Celý proces je čisto remeselnícky. Mydlo Vavrínový kráľ vďaka blahodarnému vavrínovému oleju hĺbkovo čistí a zároveň jemne ošetruje citlivú, suchú a problematickú pokožku. Prídavok cyprusového esenciálneho oleja dodáva kocke drevitú a balzamovú vôňu.

Ak hľadáte jednoduché mydlo, ktoré účinne čistí a zároveň ošetruje náročnú, citlivú alebo podráždenú pokožku, ste na správnom mieste, pretože mydlo vavrínový kráľ je hviezdnou interpretáciou klasického vavrínového mydla.

Náš obľúbený, blahodarný základ kocky mydla pozostávajúci z kokosového oleja, ricínového oleja, olivového oleja a bambuckého masla bol obohatený o vavrínový olej. Táto zložka je skutočným hrdinom starovekej stredomorskej kultúry - vavrínové vence v starovekom Grécku a Ríme boli totiž symbolom slávy a triumfu. Nosili ich víťazi olympijských hier, významní občania, kňazi, básnici alebo hrdinovia. Vavrínu sa pripisovali mocné vlastnosti - vraj chránil pred kúzlami, búrkami a chorobami (rímsky cisár Nero sa vraj počas moru zdržoval pod vavrínovým stromom).

Koncentrácia vavrínového oleja v Vavrínovom kráľovi je približne 7 %, vďaka čomu je kocka vynikajúca na starostlivosť o citlivú a alergickú pokožku. Jeho prítomnosť robí z mydla kozmetický prípravok, ktorý:

reguluje tvorbu kožného mazu
čistí pokožku
uvoľňuje póry
znižuje počet výskytu akné
zjemňuje pokožku a robí ju hladšou
zmierňuje zápaly

Vôňu vavrínového mydla by sme opísali ako... špecifickú. Silná, bylinná, mierne bujónová, často je pri používaní na hranici priechodnosti. Preto sme sa rozhodli okoreniť našu tyčinku cyprusovým olejom, ktorý neovplyvňuje ušľachtilosť vavrínu, ale príjemne v ňom zvýrazňuje to najlepšie. Mydlo sa preto vyznačuje čistou, sviežou, drevito-jaseňovou vôňou. Takou na úrovni.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Shea Butterate, Sodium Laurate, Sodium Hempate, Montmorillonite, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Limonene*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku mydla pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež