Zima - pologuľa na kúpanie

Zimná pologuľa s jemne sladkou, korenistou vôňou je skvelým výrobkom pre tých, ktorí by si chceli dopriať korenisté koláče počas celého roka a tešiť sa na zimu a vianočné sviatky. Vďaka tomuto kozmetickému prípravku si môžete kúsok tejto jedinečnej atmosféry vykúzliť už za niekoľko desiatok sekúnd (presne toľko času trvá vhodenie gule do vane s horúcou vodou a jej rozpustenie).

Hmotnosť: 55 g

Názov tejto pologule je trochu zavádzajúci - keďže ju môžete použiť aj na jar, v lete a na jeseň. My ju nazývame zimnou, pretože aromatické zloženie olejov použitých v recepte (pomaranč, škorica, klinček) vyvoláva spomienky na zimné večery pri krbe, korenené sušienky a Vianoce. Poznáme ľudí, ktorí po celý rok počúvajú vianočné koledy Franka Sinatru. Táto pologuľa do kúpeľa je dokonalým doplnkom k takejto vianočnej atmosfére. Okrem ohromujúcej vône, esenciálne oleje zahrejú telo a prídavok výživných olejov pokožku premastí a zregeneruje.

Vďaka zloženiu tohto prípravku - esenciálnych olejov z pomaranča, škorice a klinčekov , bude kúpeľ s touto pologuľou nielen úžasne voňať, ale dodatočne zahreje a uvoľní telo po dlhom dni zavŕšenom prechádzkou v chlade. Najmä v kombinácii s hrnčekom kakaa alebo horúceho čaju.

Esenciálne oleje pridané do gule majú tonizujúce (pomaranč), relaxačné (škorica) a jemne hrejivé (klinček) vlastnosti.

Okrem toho, že naša pologuľa dokáže premeniť aj tú najobyčajnejšiu kúpeľňu na domáce kúpele, má na pokožku relaxačný a upokojujúci účinok. Najlepšie si ju, samozrejme, vychutnáte v spoločnosti, čiže v balení zo šiestymi kusmi. Vďaka tomuto baleniu získate zásobu voňavých gúľ za cenu, ktorá poteší vašu peňaženku.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ nôh!

Takže, ak snívate o tom, že na vlastné oči uvidíte nádherné šumenie, zacítite krásne vône a vyskúšate blahodarnú silu prírodných olejov na vlastnej koži – táto pologuľa je určená presne pre vás. Zo spoľahlivého zdroja vieme, že nohy sú po použití tejto gule jemné a hladké. Oleje obsiahnuté v guli sú dosť kĺzavé, takže odporúčame aj opatrnosť pri vychádzaní z vane.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI: 

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Brassica Campestris (Rapseed) Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Sodium Chloride, Illite, Kaolinite, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamonum Zeylanicum Bark Oil, Limonene*, Eugenol*, Cinnamal*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Isoeugenol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež