Bublinka – náhradné balenie - prírodné tekuté mydlo od 1. dňa života

Táto možnosť je ideálna pre všetkých milovníkov nášho tekutého mydla, ktoré je pravidelne dostupné v sklenenej fľaši. Náhradná náplň vám umožní pohodlne doplniť svoj obľúbený výrobok a zároveň využijete aj akciovú cenu za väčší objem. V 2-litrovom balení nájdete mydlo Bublinka, ktoré vďaka svojmu minimalistickému a premyslenému zloženiu môžete používať od prvého dňa života dieťaťa.

Objem: 2000 ml

Keď sa Bublinka dostane do kontaktu s vodou, zmení sa na zamatovú penu s vôňou levandule a kôpru - len kvapka stačí na umytie aj silne zašpinených rúk a niekoľko kvapiek na kúpeľ celého tela, dokonca aj väčšieho. Môžete ho použiť ako typický sprchový gél, mydlo na ruky a pre batoľatá aj ako šampón na vlasy. Dokonalý rodinný kozmetický výrobok? Jednoznačne. Aj vďaka skvelému objemu náhradného balenia.

Tekuté mydlá z mydlárne 4 Starlings sú rozhodne jedinečné výrobky. Určite sa opýtate: čo môže byť na tekutom mydle výnimočné? Verte, že môže. Nuž, drvivá väčšina kozmetických výrobkov, ktoré nájdete v obchodoch alebo drogériách pod názvom "tekuté mydlo" je často len zmesou detergentov a vody (v kozmetickej chémii označovaná ako syndety), ktorá nemá nič spoločné so slovom mydlo.

Mydlá z našej mydlárne 4 Starlings sú však inou rozprávkou. Naozaj. Vyrábajú sa patentovanou technológiou, ktorá kombinuje klasický proces výroby mydla s univerzálnosťou jemných pracích prostriedkov. Jedná sa o kombináciu hydroxidu draselného s jednoduchými, klasickými olejmi: kokosovým a olivovým. Proces výroby nášho mydla je mimoriadne prácny a všetky kroky sa musia robiť starostlivo, pomaly, sledujúc všetky parametre. Takáto alchýmia sa však vypláca a odzrkadľuje na kvalite výrobku a Bublinka je toho dokonalým príkladom.

Pre nás však Bublinka nie je len obyčajnou kozmetikou. Tým, že sme jej dali tento názov, sme chceli vzdať hold všetkým deťom. Chceli sme zdôrazniť, že k drobcom pristupujeme s nehou, porozumením a úctou, a boli by sme radi, keby to robili všetci.

A teraz už konkrétne informácie. Bublinka je mydielko určené pre najmenších a to aj tých naozaj najmenších, pretože výrobok bol okrem iného testovaný na citlivej pokožke a bol klasifikovaný ako bezpečný na používanie od prvého dňa života.

Mydlový základ, ktorý pozostáva z glycerínu, kokosového oleja, kokamidopropylbetaínu, decilglukozidu a olivového oleja, má vyživujúci a ochranný účinok, zabraňuje nadmernému odtoku vody z pokožky, a tým ju pomáha chrániť pred vysušením. Na jednej strane účinne čistí, na druhej strane slúži na jej zjemnenie a vyhladenie. Prítomnosť panthentolu upokojuje a vyživuje pokožku, zatiaľ čo jeho silné hygroskopické (vodu viažuce) vlastnosti pomáhajú udržiavať optimálnu úroveň hydratácie.

Za zmienku určite stoja olejové výťažky, ktoré sa v prípravku nachádzajú. Ten z nechtíka lekárskeho sa vyznačuje silnými upokojujúcimi a regeneračnými účinkami. Ošetruje, vyživuje, vyhladzuje a zjemňuje a je ideálnym upokojujúcim prostriedkom najmä pre drsnú, popraskanú pokožku so sklonom k podráždeniu, infekcii alebo praskaniu. A čo skorocel? Asi každý si pamätá, ako mu v detstve babička, mama, či susedka zachraňovala jeho listami rozbité koleno alebo lakeť. Niet divu - je to najlepšia prírodná náplasť na urýchlenie regenerácie pokožky a zníženie opuchu. V Drobcovi sme skorocel použili vo forme olejového extraktu, ktorý má upokojujúci účinok a je mimoriadne priaznivý pre podráždenú pokožku.

A potom tu máme ešte levanduľu a kôpor. Zloženie vonia jemne, mierne bylinkovo, trochu kvetinovo. Jedným slovom: uvoľňujúco. Pri malých drobcoch je to užitočná vlastnosť, takže sa stavíme, že ak ste rodičia, určite to oceníte. Levanduľový esenciálny olej aj olej zo semienok kôpru majú upokojujúci účinok, uľahčuje zaspávanie a uvoľňuje. Nebojte sa – prípravok je bezpečný aj pre jemnú pokožku vášho dieťaťa :)

Naše tekuté mydlo je odpoveďou na žiadosti tých, ktorí nemajú radi mydlá v kockách (z rôznych dôvodov). Môže to byť otázka hygieny, pohodlia alebo možno len obľúbenosti z hľadiska zloženia. Mydlo z mydlárne 4 Starlings môžete bezpečne používať na umývanie rúk aj ako náhradu sprchového gélu. Dôležité je, že výrobok je mimoriadne účinný. Stačí doslova len kvapka na vytvorenie hustej, stabilne voňavej peny, ktorá čistí pokožku a zanecháva na nej príjemnú, prirodzenú vôňu.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Aqua, Potassium Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Olivate, Decyl Glucoside, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Calendula Officinalis Flower Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Anethum Graveolens Seed Oil, Sodium Chloride, Limonene*, Linalool*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Malé množstvo prípravku naneste na vlhké ruky, jemne rozotrite po povrchu a následne dôkladne opláchnite vodou. Vyhnite sa okoliu očí.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež