Jemný dezodorant v kréme - bez parfumácie

Jemná verzia bez parfumácie najpredávanejšieho krémového dezodorantu bez obsahu sódy je ideálna pre tých, ktorí majú veľmi citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu a alergiám, ako aj pre tých, ktorí sa radšej vzdávajú prítomnosti esenciálnych olejov v zložení.

Objem: 60 ml

Dezodorant v kréme od spoločnosti Štyri škorce je prírodnou alternatívou antiperspirantu. Výrobok účinne absorbuje vlhkosť, odstraňuje zápach a poskytuje pocit pohodlia, ale robí to v súlade s prírodou, bez toho, aby blokoval základný proces potenia v tele. Jemná verzia bez sódy bola vytvorená ako reakcia na potreby všetkých, ktorí bojujú s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie a alergie. Výrobok osloví priaznivcov neutrálnych, prírodných a nevtieravých prípravkov bez parfumácie. Kozmetika je mimoriadne účinná - jeden téglik stačí približne na štyri mesiace používania.

V mydlárni 4 Starlings sa snažíme vyrábať naše mydlá súlade s prírodou. Preto vznikol nápad na prírodný dezodorant v kréme, ktorý neblokuje zdravý proces potenia. Vďaka nemu vaše telo funguje správne. Potenie reguluje teplotu tela, odvádza nepotrebné látky z tela (napríklad chloridy vápnika, aminokyseliny, sodík, draslík, močovinu) a rôzne druhy toxínov. Nemožno však poprieť, že tento proces zahŕňa aj produkciu nepríjemného zápachu, ktorý však proti nášmu deodorantu nemá veľkú šancu.

Uveríte nám, keď vám povieme, že sme vyvinuli prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale rieši nie príliš príjemné "aromatické účinky" potenia bez toho, aby bol antiperspirantom? Dúfame, že vás presvedčíme. Antiperspirant nie je pre telo dobrý, pretože mechanicky blokuje tento úplne prirodzený proces, upcháva póry pokožky a neumožňuje telu prirodzene sa zbaviť nepotrebných látok. Náš dezodorant nebojuje proti prírode, ale účinne absorbuje nepríjemný zápach. Absorbuje prebytočný pot, má antibakteriálny účinok, upokojuje podráždenie (napr. spôsobené holením podpazušia) a zanecháva dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Je náš deodorant dokonalým kozmetickým výrobkom? Ideály neexistujú, ale dovolíme si tvrdiť, že je k nemu veľmi, veľmi blízko. Veľmi účinný výrobok? Áno. Bez konzervačných látok? Áno. Kozmetika pre ľudí, ktorí si vážia svoje telo a žijú v harmónii s prírodou? Určite áno. Kozmetika nielen pre ženy, ale aj pre mužov? Samozrejme, že áno!


Neparfumovaná verzia deodorantu osloví priaznivcov neutrálnych, prírodných a nevtieravých (ne)vôní. Napriek absencii akýchkoľvek esenciálnych olejov sa jej bez námahy podarí otupiť a vo väčšine prípadov vlastne úplne neutralizovať nepríjemný zápach potu. Ak dávate prednosť kozmetike s výraznejšou vôňou, vyberte si citrónovo – bylinkovú alebo cédrovo – pačulovú verziu.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Butyrosopermum Parkii Butter, Solanum Tuberosum Starch, Magnesium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Oenothera Biennis Oil, Tapioca Starch, Maranta Arundinacea Root Powder, Glycerin, Diatomaceous Earth, Zinc Ricinoleate, Magnesium Carbonate Hydroxide,Tocopherol

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vmasírujte malé množstvo prípravku dlaňou alebo špachtľou. Kým sa oblečiete, nechajte nanesený krém zaschnúť/vstrebať sa. Raz mesačne si pri používaní deo môžete vykonať samovyšetrenie prsníkov a urobiť pre seba niečo dobré.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež