Láska - prírodné tekuté mydlo

Naše tekuté mydlo má jedinečnú, príjemne hustú konzistenciu, vďaka ktorej je veľmi účinné. Výborne pení, ľahko sa rozotiera po pokožke a dôkladne ju čistí. Vďaka svojmu praktickému zloženiu a orientálno-sladkej vôni grapefruitu, pačuli a ylang-ylang ho môžete používať na umývanie rúk aj ako náhradu gélu po sprchovaní.

Objem: 500 ml

Mydlo Láska (rovnako ako ostatné naše tekuté mydlá) nádherne vonia, perfektne pení a je dokonale husté a príjemne gélové - takže je aj veľmi účinné. Na dôkladné umytie rúk stačí doslova kvapka. A v skutočnosti nejde len o dlane, pretože Láska sa osvedčí aj ako sprchový gél.

Toto mydlo si zamilujete nielen pre jeho praktické zloženie, ale najmä pre jeho šialenú, intenzívnu vôňu. Každý, kto pozná vonné tóny nášho rovnomenného oleja, už vie, čo môže očakávať. Na prvom mieste je príjemné, grapefruitové, horkosladké osvieženie. Neskôr sa do hry dostávajú hlbšie, orientálne akordy pačuli, ktoré rozbíja vôňa oleja ylang-ylang. Je to jedna z našich a vašich obľúbených vôní. Povzbudzujúca, svieža a zároveň príjemne zmyselná. Už teraz vieme, že toto mydlo bude dokonalým doplnkom k nášmu najpredávanejšiemu masážnemu oleju.

Glycerín, ktorý tvorí základ mydla, je prírodný zvlhčovač - hydratuje pokožku, zjemňuje ju a odstraňuje akýkoľvek pocit pnutia. V našom mydle sme ho skombinovali s jednoduchými, klasickými olejmi: kokosovým a olivovým. Majú vyživujúci a ochranný účinok - zabraňujú nadmernému odtoku vody z pokožky, a preto ju pomáhajú chrániť pred vysúšaním. Betaín obsiahnutý v mydle je povrchovo aktívna látka - má čistiaci, ale aj zjemňujúci a vyhladzujúci účinok. Decylglukozid má tiež čistiace a emulgačné vlastnosti a dobre stabilizuje penu. Je to jeden z najjemnejších, nedráždivých detergentov - vďaka tomu je vhodný pre ľudí s kožnými problémami a deti.

Tekuté mydlo je našou odpoveďou na prosby tých, ktorí nemajú radi mydlá v kockách (z rôznych dôvodov). Môže to byť otázka hygieny, pohodlia alebo možno len to, že jednoducho uprednostňujete tekuté prípravky. Pri práci na tomto výrobku sme sa však snažili nezabudnúť na otázky životného prostredia. Preto mydlo dobre pení aj pri použití malého množstva a ľahko sa oplachuje bez potreby veľkého množstva vody.

Plníme ho do sklenených fliaš, ktoré si môžete doplniť v našich stacionárnych predajniach alebo zakúpením veľkých náhradných balení.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Citrus Paradisi Peel Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Cananga Odorata Leaf Oil, Limonene*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Naneste malé množstvo prípravku na vlhké ruky, jemne rozotrite po povrchu a potom dôkladne opláchnite vodou.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež