Láska - masážny olej

Ak hľadáte darček pre niekoho blízkeho (teda aj pre seba!), práve ste narazili na ideálnu ponuku. Láska je masážny olej s jedinečnou citrusovo-orientálnou vôňou, ktorá sa na pokožke nádherne rozvíja. Skvele sa hodí aj ako typický produkt na starostlivosť o pokožku.

Objem: 100 ml

Olej Láska vonia nádherne ovocne a orientálne. Je to vďaka prírodným esenciálnym olejom z grapefruitu, pačuli a ylang-ylang, ktoré vytvárajú skutočne jedinečnú zmes. Okrem príjemnej vône a zamatovej konzistencie, ktorá je ideálna na masáž, ponúka množstvo vyživujúcich a ošetrujúcich vlastností. Je to čiastočne vďaka prítomnosti avokádového oleja, ktorý má tiež upokojujúci a ukľudňujúci účinok.

Cítime, že je našou povinnosťou, vás upozorniť, že náš olej je plný prírodných afrodiziák- predovšetkým vďaka prítomnosti avokádového oleja, ktorý má okrem iných, aj upokojujúci účinok. Má vlastnosti, ktoré udržujú optimálnu úroveň hydratácie, vyživujú pokožku a vďaka vysokej kompatibilite s prirodzenými lipidmi pokožky dopĺňa jej prirodzenú lipidovú bariéru. Vďaka tomuto oleju sa aj nevinná masáž rúk môže skončiť oveľa veľkolepejšie, než by sa mohlo zdať. Nazvali by sme to finále typu Happy End.

Olej obsahuje okrem iných zložiek aj olej z melónových semienok, mandľový olej a sezamový olej, vďaka ktorým sa náš prípravok okamžite vstrebáva a telo ho bez problémov toleruje. Tieto oleje stimulujú (to je v tomto prípade kľúčové slovo) mikrocirkuláciu pokožky, vyživujú, upokojujú podráždenie pokožky a regenerujú ju. Zároveň obohacujú pokožku o cenné vitamíny a minerály, ktoré jej chýbajú.

Čo sa týka vône - olej Láska nádherne vonia po ovocí a orientálnych tónoch, vďaka čomu je masáž ešte príjemnejšia. Stojí za to chvíľku počkať, aby sa vôňa naplno rozvinula a začala pôsobiť. Je to zmyselná, povzbudzujúca a príjemná vôňa. A to všetko vďaka esenciálnym olejom: z grapefruitu, pačuli a ylang-ylang, ktoré spolu vytvárajú jedinečnú, originálnu a neopakovateľnú kompozíciu.

Masážny olej LÁSKA neobsahuje konzervačné látky a možno ho používať na celé telo. Prajeme vám veľa príjemných chvíľ. Starajte sa o vašu LÁSKU!

Ste muž a hľadáte darček pre svoju ženu? Stačí jej kúpiť LÁSKU. Ak ste žena a hľadáte darček pre svoju ženu - tiež odporúčame kúpiť masážny olej LÁSKA. Ak ste muž a hľadáte darček pre svojho muža – samozrejme, odporúčame vám kúpiť mu masážny olej LÁSKA.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Citrullus Lanatus Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Limonene*, Cananga Odorata Flower Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Tocopherol, Linalool*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Oficiálne: naneste niekoľko kvapiek oleja na požadovanú oblasť pokožky a jemnými krúživými pohybmi masírujte.

Neoficiálne: používajte ho, koľko chcete, ale zachovajte si pritom trochu rozumu.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež