Šampón na vlasy - normalizujúci

Praktická zelená kocka vytvorená a zabalená v duchu princípu Život bez odpadu obsahuje pridaný rozmarínový olej, ktorý reguluje vylučovanie kožného mazu, a tým zabraňuje príliš rýchlemu masteniu pokožky hlavy a vlasov. Zároveň ich pozdvihuje pri korienkoch, zanecháva ich zdravé a lesklé a pri pravidelnom používaní poskytuje výživu a ovplyvňuje objem.

Hmotnosť: 75 g

Zelený normalizačný tuhý šampón je niečo pre tých, ktorí majú radi pohodlnú, účinnú a efektívnu kozmetiku. Hustá, zamatová pena s bylinkovou a citrusovou vôňou skvele čistí a vďaka starostlivo vybraným aktívnym zložkám pomáha riešiť problém mastných vlasov. Umýva, vonia a vyzerá - a hovorí sa, že nemôžete mať všetko :)

Náš prvý univerzálny šampón v kocke bol naozaj hitom a to naozaj z dobrého dôvodu. Ako si nezamilovať výrobok, ktorý je ideálny na každodennú starostlivosť o všetky typy vlasov, je založený na rastlinných zložkách, je mimoriadne účinný a balený v duchu zásady nulového odpadu? V priebehu rokov ste sa presvedčili, aké jednoduché je zmeniť trvalo zakorenené návyky výmenou tekutiny z plastovej fľaše za malú, praktickú a pohodlnú kocku, ktorá mydlí, pení a rovnako dobre sa rozotiera na vlasoch aj pokožke. Láska na prvý pohľad.

Preto sme, poháňaní touto láskou, vytvorili vylepšenú verziu šampónu z našej mydlárne 4 Starlings. Vaša hlava a vlasy ho okamžite spoznajú, ale vaše oči a nos môžu mať chvíľu strach. Prečo? Po prvé - kocka je... zelená. Skvelé! Po druhé - tá vôňa. Nebudeme hovoriť, že prevláda a dominuje, pretože o to nám nešlo. Skôr je jemným doplnkom celku, za ktorý je zodpovedné veľmi zaujímavé duo. Mandarínka upúta zmyselnou, sladkou a zároveň citrusovou a osviežujúcou vôňou, ktorá uvoľňuje a upokojuje, už od začiatku. Drevité a bylinné tóny rozmarínu dodávajú záverečnú bodku. Za zmienku stojí aj textúra kocky - v porovnaní s originálom je táto hladšia a menej drsná. Taká chuťovka.

Okrem vizuálneho a čuchového vzhľadu však šampón samozrejme v prvom rade robí to, čo má - stará sa o vašu hlavu. Zloženie šampónu dobre pôsobí na vlasy, ktoré majú sklon k mastnote, ale je určený prakticky na všetky typy vlasov. Pôsobí ako normalizačný a čistiaci prípravok a nadvihuje vlasy pri korienkoch, pričom ich zanecháva zdravé a lesklé. Pri pravidelnom používaní im poskytne výživu a ovplyvní ich objem. Môžete ho používať na všetky typy vlasov.

Pozvite teda rozmarín a mandarínku do svojej kúpeľne! Vaše vlasy aj zmysly sa vám za to poďakujú. Stavíte sa?

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Coco Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Butyrospermum Parkii Butter, Decyl Glucoside, Aqua, Citrus Reticulata Peel Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetyl Alcohol , Limonene*, Inulin, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Panthenol, Tocopherol, Montmorillonite, CI 77288, Linalool*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou vlasy a pokožku hlavy. Môžete použiť aj takzvanú „hrnčekovú metódu”. Vložte kúsok šampónu do uzatvárateľnej nádoby, pridajte vodu, uzavrite a poriadne pretrepte. Získate veľké množstvo peny s jemnejším účinkom a navyše výrazne zvýšite účinnosť šampónu. Táto metóda je ideálna pre osoby s citlivou pokožkou hlavy náchylnou na vysušenie.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež