Tuhý šampón - univerzálny

Tuhý šampón od spoločnosti Štyri škorce je pohodlnou, účinnou a ekologickou alternatívou tradičných šampónov. Praktické zloženie vytvorené a zabalené v duchu zásady Život bez odpadu sa hodí na každodennú starostlivosť o všetky typy vlasov.

Hmotnosť: 75 g

Ide o prvý šampón v kocke, ktorý sa dostal do ponuky Štyri škorce a takmer okamžite sa stal bestsellerom, ktorý prekonal naše najodvážnejšie očakávania. Dokonale pení, krásne vonia, pohodlne sa používa, je vegánsky, účinný a zapadá do myšlienky Život bez odpadu, ktorá je nám blízka. Úspešne nahradí „klasický” šampón vo vašej každodennej starostlivosti a vy si budete vedomí, že neznečisťujete svet ďalšou plastovou fľašou.

Šampón v kocke vytvára hustú, bohatú penu s citrusovou vôňou, dôkladne čistí vlasy a pokožku hlavy a ľahko sa zmýva. Okrem svojej prvoradej funkcie čistenia šampón ošetruje, pôsobí na pramene vlasov pri korienkoch a zanecháva ich zdravé a lesklé. Možno ho bezpečne používať na všetky typy vlasov.

Ak budete používať naše šampóny v kocke, rýchlo zabudnete na návrat k tým vo fľašiach.
Once you go starlings, you never go back ;)
Náš šampón v kocke je spojencom v starostlivosti o zdravé vlasy. Po jeho použití sa vám vaše vlasy poďakujú za extra objem, výživu a časom aj za hustotu (čo je zásluha ricínového oleju). A planéta sa Vám poďakuje za to, že ju nezaťažujete zbytočným odpadom. Jednoducho výhra pre všetkých.

Šampón v kocke a jeho používanie je čistá (a to doslova) radosť. Niekto, kto sa s takýmto šampónom ešte nestretol, k nemu bude spočiatku pristupovať so zvedavosťou a možno aj s trochou nedôvery. Môžeme sa však staviť, že rýchlo zistí, že táto nedôvera je úplne zbytočná. Šampóny v kocke sú predovšetkým o pohodlí! Malá, praktická kocka v kombinácii s vlažnou vodou sa v rukách dokonale namydlí a vytvorí voňavú penu, ktorá sa ľahko rozotrie na mokré vlasy a pokožku. Prípadne, si môžete vlasy umyť priamo masírovaním hlavy kockou, hoci pri tejto metóde odporúčame byť mimoriadne opatrný - vlasy príliš netrite. Penu vmasírujte do pokožky hlavy a potom ju jemne rozotrite po celej dĺžke vlasov.

Hmotnosť našej šampónovej kocky je 75 gramov - mala by vydržať približne 1,5 mesiaca, ak bude používaná niekoľkokrát týždenne. Jej účinnosť môžete ešte zvýšiť, ak kocku po použití odložíte na miesto, kde môže pred ďalším umývaním vyschnúť. Šampóny v kockách nemajú rady státie vo vode, preto sa oplatí investovať do nádoby na mydlo. Odporúčame vám parádnu jednoduchú, okrúhlu nádobu, ktorá na naše šampóny dokonale pasuje. Priamo z dielne Baobab. Kocka v nej vyzerá dokonale. Vážne.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI

Sodium Coco Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Decyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Oleum Citrus Limonum, Inulin, Ricinus Communis (Castor) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Illite (Red Clay), Panthenol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Geraniol*, Citronellol*, Linalool*, Limonen*, Citral*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou vlasy a pokožku hlavy. Môžete použiť aj takzvanú „hrnčekovú metódu”. Vložte kúsok šampónu do uzatvárateľnej nádoby, pridajte vodu, uzavrite a poriadne pretrepte. Získate veľké množstvo peny s jemnejším účinkom a navyše výrazne zvýšite účinnosť šampónu. Táto metóda je ideálna pre osoby s citlivou pokožkou hlavy náchylnou na vysušenie.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež