Tuhý šampón - jemný

Šampón ideálny na každodenné použitie. Hojná pena vytvorená pri jeho používaní jemne čistí pokožku hlavy a vlasy. Modrá kocka bude vhodná pre ľudí, ktorí po použití príliš intenzívnych čistiacich prípravkov bojujú s problémami s pleťou a suchými prameňmi. Okrem toho, že vlasy čistí, ich aj vyhladzuje, dodáva im lesk a krotí ich.

Hmotnosť: 75 g

Jemný tuhý šampón účinne a zároveň šetrne čistí pokožku hlavy a vlasy, pričom dobre pení a pohodlne sa používa. Modrá kocka je ideálna na každodenné/pravidelné používanie aj pre citlivú pokožku hlavy a všetky typy vlasov. Stavíme sa, že ak sa vám páči univerzálna verzia, táto vám bude vyhovovať ešte viac.

Šikovný prípravok vytvorený a zabalený v duchu zásady nulového odpadu rýchlo oslovil nielen ekologických nadšencov, ale aj každého, kto jednoducho chce, aby jeho vlasy a pokožka hlavy boli v čo najlepšom stave a aby tento stav bol viditeľný na prvý pohľad. Po čase sa však ukázalo, že univerzálna verzia, ktorá je z hľadiska čistenia pomerne silná, potrebuje jemnejší, šetrnejší náprotivok, ktorý by bol vhodný na každodenné čistenie aj pre citlivú alebo alergickú či lupinatú pokožku hlavy. A tak sme po stovkách skúšok a zvážení nespočetného množstva variantov receptúr vytvorili náš modrý jemný šampón v kocke.

Šampón v jeho súčasnej verzii je výsledkom mnohých skúšok, analýz reakcií a potrieb našich testerov. Je založený na zložkách, ktoré už dobre poznáme a vieme, že v tomto zložení dobre fungujú, pričom je obohatený o prídavok surovín zodpovedných za jemné čistenie, ako aj o upokojujúce a ošetrujúce látky. Aj keď hlavnou úlohou šampónu je vždy účinne a efektívne očistiť pokožku hlavy a vlasy, nezaškodí, ak im počas fázy umývania dodáte trochu sily. K surovinám s čistiacimi vlastnosťami sme preto pridali zmes olejov a vyživujúcich masiel, d-panthenol, skvalan, bisabolol, hodvábny hydrolyzát a niekoľko ďalších prekvapení, za ktoré vám vaše vlasy a pokožka hlavy určite poďakujú.

Jemná kocka sa od univerzálnej verzie líši už na prvý pohľad. Po prvé - je modrá s jemnými mramorovými vzormi! ;) Vďaka tomu vyzerá extra. Po druhé - vyniká úplne odlišnou textúrou - je príjemne hladká, klzká, homogénna a kompaktná. A čo je najdôležitejšie, zostane taká až do konca používania. Nerozmazáva sa ani nemäkne, takže je ešte účinnejšia ako univerzálna verzia. Napriek svojim jemným čistiacim vlastnostiam vytvára pri používaní veľa krásnej, ale jemne voňavej, zamatovej peny, ktorá sa ľahko nanáša na pokožku hlavy a vlasy a rovnako ľahko sa oplachuje. Tak ako jednou z hlavných predností univerzálneho originálu je spevnenie vlasov pri korienkoch, jemná verzia so sebou prináša ďalšie uhladenie, lesk a skrotenie vlasov. Avšak bez straty objemu alebo nežiaduceho "zlepenia" vlasov. Vďaka tomu už vieme, že tento výrobok si obľúbia najmä ľudia s krepovými, zamotanými a suchými vlasmi. Chvália si ho aj majiteľky kučeravých alebo veľmi poréznych vlasov. Vďaka svojej šetrnosti a schopnosti poradiť si so zamotanými vlasmi je vhodný aj na starostlivosť o pramene vlasov tých najmladších.

Nie ste si istí, aký je rozdiel medzi kockovým šampónom a mydlom na vlasy? Určite si prečítajte tento článok, pretože ide o dve úplne odlišné veci :)

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoyl Isethionate, Inulin, Tapioca Starch, Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Cetyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter, Decyl Glucoside, Kaolin, Ultramarines, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrolyzed Silk, Sodium Lactate, Bisabolol, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Oryza Sativa Seed Oil, Squalane, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Cymbopogon Flexuosus Leaf Oil, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Citral*, Geraniol*. 

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou vlasy a pokožku hlavy. Môžete použiť aj takzvanú „hrnčekovú metódu”. Vložte kúsok šampónu do uzatvárateľnej nádoby, pridajte vodu, uzavrite a poriadne pretrepte. Získate veľké množstvo peny s jemnejším účinkom a navyše výrazne zvýšite účinnosť šampónu. Táto metóda je ideálna pre osoby s citlivou pokožkou hlavy náchylnou na vysušenie.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež