Sérum pre málo pórovité vlasy

Sérum na málo pórovité vlasy má vyživujúci, posilňujúci a regeneračný účinok. Je založené na olejoch najvyššej kvality (vrátane arganového, baobabového a avokádového oleja) a jeho používanie je jednoduché a príjemné. Je ideálny na olejovanie po celej dĺžke aj na samotné končeky.

Objem: 30 ml

Sérum na málo pórovité vlasy od spoločnosti Mydláreň Štyri škorce obsahuje oleje s malými časticami, ktoré sa dokonale hodia na tento typ vlasov. Pri pravidelnom používaní tak dokáže znížiť vypadávanie vlasov, prispieť k zvýšeniu hustoty vlasov a posilniť a vyživiť vlasy bez ich nadmerného zaťaženia. Je to dôležité, pretože málo pórovité vlasy majú tendenciu sa mastiť a strácať objem. V ponuke sú až tri typy sér, takže ich môžete ľahko prispôsobiť stavu a potrebám svojich vlasov.

Začnime tým, čo je to pórovitosť a ako ju diagnostikovať. Je to jednoducho určenie stupňa oddelenia vlasových šupín. V skratke:

Vlasy, ktoré sú v dobrom stave a majú pevne priliehajúce šupinky, sú málo porézne.

Vlasy, ktorých šupinky sú mierne otvorené, sú stredne porézne vlasy.

Vlasy, ktoré sú veľmi poškodené a namáhané, so silne oddelenými šupinkami, sú vysoko porézne vlasy.

Oleje majú rôzne molekuly a vlasy majú rôzne rozštiepené šupinky. Oleje a šupinky sa musia kombinovať, aby spolu dobre fungovali. Niektoré oleje sa hodia pre vlasy s nízkou pórovitosťou (tie s malými čiastočkami), iné pre strednú pórovitosť (stredné olejové čiastočky), ďalšie pre vysokú pórovitosť (veľké olejové čiastočky). Preto by sa mal olej vyberať podľa stupňa pórovitosti vlasov. V opačnom prípade môžete vlasom viac uškodiť ako pomôcť: buď ich preťažíte, alebo ich zanedbáte.

Naše sérum na málo porézne vlasy obsahuje oleje s menšími molekulami, ktoré sú pre tento typ vlasov najvhodnejšie. Pri pravidelnom používaní je vhodné najmä pre vlasy so sklonom k vypadávaniu. Pri pravidelnom používaní výrobok zvýši hustotu vlasov, vyživí a posilní vlasy bez toho, aby ich zaťažil. To je obzvlášť dôležité, pretože vlasy s nízkym počtom pórov sú náchylné na poletovanie, majú tendenciu rýchlo sa mastiť a rýchlo strácajú požadovaný objem, nad ktorým ste ráno dlho pracovali (zvyčajne pomocou veľmi silných lakov na vlasy).

Aké sú výhody pravidelného olejovania vlasov? Medzi výhody tejto starostlivosti o vlasy patria: regenerácia a posilnenie, hĺbková hydratácia a výživa, hebkosť a lesk, ľahšie rozčesávanie, ochrana pred vonkajšími vplyvmi a pred mechanickým poškodením, ochrana vlasov pred stratou bielkovín.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Caprylic/Capric Triglyceride, Zea Mays (Corn) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Equisetum Arvense Leaf Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Vanilla Plantifolia Fruit Oil, Limonene*, Citral*, Linalool*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

1. Niekoľko kvapiek oleja naneste rukami na celú dĺžku suchých alebo mokrých vlasov a vmasírujte do pokožky hlavy. Trochu oleja môžete pridať aj do svojho kondicionéra. Nechajte sérum pôsobiť na vlasoch aspoň 1-3 hodiny alebo cez noc, ak si ráno umyjete hlavu. Potom si umyte vlasy ako zvyčajne. Túto kúru používajte každé druhé umývanie 1-2-krát týždenne.

Poznámka: V skutočnosti stačí len niekoľko kvapiek séra. Nemalo by sa používať príliš často. Tým sa regenerácia vlasov neurýchli, naopak, iba sa preťažia a premastia.

V priebehu ošetrovania sa môže zmeniť pórovitosť, čo je veľmi dobré znamenie. Napríklad veľmi pórovité vlasy prejdú do stredne pórovitých vlasov. Vtedy by sa malo použiť vhodné sérum.

2. Po umytí šampónom môžete na veľmi mokré konce vlasov naniesť malé množstvo prípravku a nechať ho vyschnúť.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež