Valibuk - prírodné tuhé mydlo

Mydlo Valibuk bolo vytvorené s ohľadom na starostlivosť o mužov. Ale celkovo nielen. Vo svojom zložení obsahuje blahodarný vavrínový olej a aktívne uhlie, vďaka čomu hĺbkovo čistí pokožku a zároveň ju vyživuje.

Hmotnosť: 110 g

Vrstva čierneho uhlia Valibuka dôkladne čistí pokožku vďaka svojim vlastnostiam, ktoré absorbujú prebytočný kožný maz a nečistoty nahromadené na tele. Zelená vrstva obsahuje vavrínový olej, ktorý sa stará o unavenú pokožku a je tiež zodpovedný za jedinečnú éterickú vôňu.

Valibuk je prvým pánskym kozmetickým prípravkom našej mydlárne a musíme sa neskromne pochváliť , že sa jedná o veľmi úspešný výrobok. Pri práci na receptúre tohto mydla sme zohľadnili niekoľko jednoduchých faktov. Predpokladali sme (podľa nás celkom správne), že moderný muž je, prípadne by chcel byť, drsný drevorubač, ale aj upravený džentlmen. Aj divoký, aj elegantný. Práve to poskytuje Valibuk - kombinuje vlastnosti, ktoré sa zdanlivo navzájom vylučujú. A robí to v tom najlepšom možnom štýle.

Uhľovočierna vrstva Valibuka dôkladne vyčistí pleť chlapa po návrate z vojny alebo z expedície, alebo aj pred cestou do obchodu, ak dostane chuť na jogurt. Koniec koncov, v určitých situáciách by sa muž mal jednoducho prezentovať dôstojne (t. j. - v tomto prípade - čisto). Aktívne uhlie má silné vlastnosti na absorbovanie prebytočného kožného mazu a nečistôt nahromadených na pokožke. Pri použití v starostlivosti o pleť systematicky čistí a znižuje množstvo kožného mazu produkovaného v mazových žľazách. Vďaka tomu výrazne znižuje počet otvorených komedónov (tzv. čiernych bodiek, teda tých tmavých, nenávidených bodiek).

Po použití mydla s obsahom aktívneho uhlia je dobré použiť tonikum alebo hydrolát. Asi to mnohým chlapom znie ako pokročilá alchýmia, ale zatiaľ ide jednoducho o obnovenie prirodzeného pH pokožky. Takisto sa oplatí dbať na jej dobrú hydratáciu. Na tento účel môžete použiť krém svojej manželky, partnerky alebo iného spolubývajúceho, ktorý má podobný výrobok. Odporúča sa však dávať si pozor na dávkovanie, pretože prehnané dávkovanie, môže mať za následok nepríjemné vyšetrovanie podozrivo veľkého úbytku krému v balení vašej manželky, či spolubývajúceho. V takejto situácii sa odporúča byť nezávislý - zaobstarajte si vlastný krém (najlepšie Supercream) a použite ho toľko, koľko si vaše srdce (alebo skôr pokožka) želá. Rovnako je to aj v situácii, kedy nemáte spolubývajúceho, či spolubývajúcu, ktorí by Vám mohli krém požičať – vtedy je najlepšie byť nezávislým a mať svoj vlastný.

Po použití Valibuka bude zelená vrstva s vavrínovým olejom, šíriť okolo vás jedinečnú, éterickú, tajomnú vôňu a starať sa o vašu unavenú pokožku. Valibuk môžete bez obáv použiť na umývanie celého tela.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Montmorillonite, Sodium Laurate, Pinus Sylvestris Oil, Citrus Limon Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Activated Charcoal, Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež