Valihora - prírodné tuhé mydlo

Valihora sa vyznačuje vysokým obsahom ricínového oleja, ktorý je známy svojou neuveriteľnou silou: vyživuje, posilňuje a pridáva vlasom a brade jemný lesk. Zároveň je zodpovedný za intenzívnu a krémovú penu. Kocka, okrem toho, že vyživuje a posilňuje bradu, aj krásne vonia. To všetko vďaka použitiu prírodných esenciálnych olejov: levanduľového, borovicového a mätového. Ich kombinácia vytvára mierne drevitý, mierne kvetinový a osviežujúci efekt.

Hmotnosť: 110 g

Prírodné mydlá od spoločnosti Štyri škorce sú založené na vysokokvalitných rastlinných olejoch a sú vyrábané ručne tradičnou metódou spracovania za studena, pričom celý proces je čisto remeselnícky. Valihora sa vyznačuje vysokým obsahom ricínového oleja, ktorý je známy svojou neuveriteľnou silou: vyživuje, posilňuje a pridáva vlasom a brade jemný lesk. Zároveň je zodpovedný za intenzívnu a krémovú penu. Kocka, okrem toho, že vyživuje a posilňuje bradu, aj krásne vonia. To všetko vďaka použitiu prírodných esenciálnych olejov: levanduľového, borovicového a mätového. Ich kombinácia vytvára mierne drevitý, mierne kvetinový a osviežujúci efekt.

Veríme, že v hĺbke duše chce byť každý muž krásny, pekný a upravený, hoci si to nie vždy chce, či vie priznať. Ak však, už podniká kroky, aby to dosiahol, a stane sa, že si pred zrkadlom hrdo hladí upravené fúzy alebo bradu, bolo by dobré, keby si niekto všimol tú krásu, však? Je pravdepodobné, že sa potom bude vyhovárať a tvrdiť, že sa tak jednoducho narodil, že za to nemôže a že sa to všetko stalo úplne bez akéhokoľvek zásahu, ale my vieme svoje. Je pravdepodobné, že už používal Valihory a zistil aké blahodarné účinky má na vlasy a bradu.

Zloženie Valihory je podobné nášmu mydlu na vlasy - vyznačuje sa vysokým obsahom ricínového oleja, ktorý je známy svojou neuveriteľnou silou: vyživuje, posilňuje a dodáva lesk. Zároveň je zodpovedný za intenzívnu a krémovú penu. Takže po prvé - Valihora vyživuje a posilňuje fúzy. Po druhé - krásne vonia. Je to vďaka použitiu prírodných esenciálnych olejov: levandule, borovice a mäty. Kombinácia týchto troch olejov pôsobí mierne drevito, mierne kvetinovo (ale pokojne, bez preháňania) a osviežujúco. Muž, ktorý používa Valihora je preto nielen prekvapivo čistý, ale aj voňavý. Vonia prirodzene a trochu tajomne.

Tým sa to však nekončí - oleje použité v prípravku Valihora majú silný čistiaci účinok. Stáva sa, že mužské fúzy sú miestom, kde baktérie nachádzajú ideálne podmienky na svoj neobmedzený rast (spomínate si na včerajší kebab s cesnakovou omáčkou o 04:00 ráno? Nepamätáte si? To sme si aj mysleli...).

Aby sme to zhrnuli. Umývaním brady, fúzov a obľúbených partií svojho tela prípravkom Valihora si udržiavate bradu v dobrej kondícii a celkovo dobrý, čistý a hygienický vzhľad; krásne voniate a cítite sa naozaj skvelo.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Pinus Sylvestris Oil, Mentha Piperita Oil, Annato, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela. Mydlo je vhodné aj na umývanie celého tela a holenie.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež