Citrusový jačmeň - pologuľa do kúpeľa

Citrusový jačmeň je skutočná (kúpeľová) bomba s blahodarnými zložkami pre pokožku. Určite sa bude páčiť milovníkom kyslých vôní, za ktoré sú v receptúre zodpovedné esenciálne oleje zo zeleného citróna a verbeny.

Hmotnosť: 55 g

Táto pologuľa je pravdepodobne náš najväčší voňavý originál. Vďaka prídavku zeleného jačmeňa vonia trochu trávnato? Žitne? Rastlinne? Ťažko povedať jednoznačne, pretože naši zákazníci ju opísali rôzne a vy môžete cítiť niečo iné. Vôňu mladého jačmeňa dopĺňa prídavok esenciálnych olejov zo zeleného citróna a verbeny, vďaka ktorým pologuľa srší sviežosťou a energiou, ktorá sa s veľkou pravdepodobnosťou prenesie aj na vás.

Pridanie zeleného jačmeňa ovplyvňuje nielen pôvodnú farbu gule. Je to skutočná vitamínová bomba, ktorá má antiseptický a okysličujúci účinok na pokožku. Obsahuje množstvo vitamínov a minerálov vrátane: vitamínov B, C, E, K, kyseliny listovej, betakaroténu, horčíka, draslíka, železa, vápnika, mangánu, zinku, kremíka, ako aj selénu, ktorý pozitívne vplýva na stav pokožky a zlepšuje jej tonus. Chráni tiež pokožku pred vonkajšími faktormi, ktoré ju ohrozujú.

Zloženie z obsahom kokosového, repkového a bambuckého oleja pokožku vyživuje, zjemňuje a vyhladzuje, zatiaľ čo prídavok esenciálnych olejov zo zeleného citróna a verbeny je zodpovedný za kyslý tón vo vôni.

Okrem schopnosti premeniť aj tú najobyčajnejšiu kúpeľňu na domáce kúpele majú naše polgule antibakteriálny, relaxačný a upokojujúci účinok na pokožku.
Naše gule sa skvele cítia, ak nie sú samé. Preto vám odporúčame balenie šiestich gúľ. Vďaka tomuto baleniu, môžete vyskúšať viac vône a niečo aj ušetriť.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ nôh!

Takže, ak snívate o tom, že na vlastné oči uvidíte nádherné šumenie, zacítite krásne vône a vyskúšate blahodarnú silu prírodných olejov na vlastnej koži – táto pologuľa je určená presne pre vás. Zo spoľahlivého zdroja vieme, že nohy sú po použití tejto gule jemné a hladké. Oleje obsiahnuté v guli sú dosť kĺzavé, takže odporúčame aj opatrnosť pri vychádzaní z vane.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Brassica Campestris (Rapseed) Seed OIl, Hordeum Vulgare Powder, Kaolin, Oleum Citrus Limonum, Sodium Chloride, Litsea Cubeba Fruit Oil, Limonene*, Citral*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež