Prírodný dezodorant v kréme - citrusovo-bylinný

V spoločnosti Mydláreň Štyri škorce konáme v súlade s Prírodou. Preto sme vytvorili prírodný dezodorant v kréme, ktorý neblokuje zdravý proces, ktorým je potenie. Namiesto toho odstraňuje jeho nepríjemné dôsledky tým, že absorbuje vlhkosť a nepríjemné pachy.

Objem: 60 ml

Dezodorant v kréme od spoločnosti Štyri škorce je prírodnou alternatívou antiperspirantu. Výrobok účinne absorbuje vlhkosť, odstraňuje zápach a poskytuje pocit pohodlia, ale robí to v súlade s prírodou, bez toho, aby blokoval základný proces potenia v tele. Vo svojom zložení obsahuje absorpčné látky (ako je jedlá sóda, maranta trstinová, kremelina alebo biely íl) ako aj tie, ktoré sa starajú o jemnú pokožku podpazušia (oleje, bambucké maslo a vitamín E). Citrusovo-bylinná verzia deo osloví priaznivcov sviežich, energických, veľmi príjemných, ale neunavujúcich vôní. Kozmetika je mimoriadne účinná - jeden téglik stačí približne na štyri mesiace používania.

Predstavte si kozmetický prípravok, ktorý dokonale zvláda "aromatické účinky" spojené s potením a nie je antiperspirantom. Áno, je to možné! Antiperspirant mechanicky blokuje prirodzený proces potenia, upcháva póry pokožky a zabraňuje telu prirodzene odstraňovať nepotrebné látky. Náš dezodorant nebojuje proti prírode, ale účinne pohlcuje zápach. Absorbuje nadbytočné potenie, má antibakteriálny účinok, upokojuje podráždenie (napr. spôsobené holením podpazušia) a zanecháva dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Dokonalý kozmetický prípravok? Samozrejme. Veľmi účinný? Áno. Bez konzervačných látok? Áno. Kozmetika pre ľudí, ktorí si vážia svoje telo a žijú v harmónii s prírodou? Samozrejme. Kozmetika nielen pre ženy, ale aj pre mužov? Samozrejme, nebudeme to popierať!

Citrusovo-bylinná verzia deodorantu osloví milovníkov sviežich, energických, veľmi príjemných, ale nenudiacich sa vôní. Kombinácia prírodných esenciálnych olejov zo zeleného citróna a šalvie muškátovej vytvára aromatickú kompozíciu, ktorá bez námahy dokáže zatieniť a vo väčšine prípadov úplne neutralizovať nepríjemný zápach potu. Ak dávate prednosť kozmetike, ktorá je úplne pachovo neutrálna, vyberte si verziu deodorantu bez vône.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Butyrospermum Parkii Butter, Solanum Tuberosum Starch, Cocos Nucifera Oil, Maranta Arundinacea Root Powder, Oenothera Biennis Seed Oil, Diatomaceous Earth, Glycerin, Kaolin, Limonene*, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Salvia Lavandulifolia Herb Oil, Tocopherol, Citral*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*. 

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia: 

Vmasírujte malé množstvo prípravku dlaňou alebo špachtľou. Kým sa oblečiete, nechajte nanesený krém zaschnúť/vstrebať sa. Raz mesačne si pri používaní deo môžete vykonať samovyšetrenie prsníkov a urobiť pre seba niečo dobré.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež