Nechtík a medovka - pologuľa do kúpeľa

Pologuľa do kúpeľa s Nechtík a medovka prináša uvoľnenie, pokoj a pohodu - najmä vďaka použitiu medovkového esenciálneho oleja v receptúre. Nechtík lekársky má na pokožku upokojujúci účinok.

Objem: 55 ml

Kúpanie s pologuľou Nechtík a medovka je skutočným potešením. Esenciálny olej z citronely prítomný v receptúre robí z obyčajnej kúpele relaxačný a príjemný rituál. Obsah okvetných lístkov nechtíka lekárskeho a mletých listov medovky lekárskej má na pokožku, upokojujúci a zjemňujúci účinok a zloženie blahodarných olejov prináša regeneráciu, výživu a vyhladenie. Okrem špecifických funkčných vlastností má táto kozmetika aj ďalšiu, pre mnohých najdôležitejšiu funkciu - poskytuje potešenie.

Pologuľa do kúpeľa s nechtíkom lekárskym a medovkou vonia ľahko, sviežo a nevtieravo - pravdepodobne v jej vôni odhalíte jemné bylinné a kvetinové tóny. Používanie našej gule urobí z kúpania uvoľňujúci a príjemný rituál. Patríte k fanúšikom šumenia gule, po jej vhodení do vane? Aj my! Milujeme to!

Okrem schopnosti premeniť aj tú najobyčajnejšiu kúpeľňu na domáce kúpele majú naše gule relaxačný a upokojujúci účinok na pokožku. Naše guľe sa skvele cítia v skupine, t. j. v balení šiestich gúľ. Vďaka tejto možnosti môžete vyskúšať všetky vône a trochu ušetriť.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ nôh!

Takže, ak snívate o tom, že na vlastné oči uvidíte nádherné šumenie, zacítite krásne vône a vyskúšate blahodarnú silu prírodných olejov na vlastnej koži – táto pologuľa je určená presne pre vás. Zo spoľahlivého zdroja vieme, že nohy sú po použití tejto gule jemné a hladké. Oleje obsiahnuté v guli sú dosť kĺzavé, takže odporúčame aj opatrnosť pri vychádzaní z vane.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Brassica Campestris (Rapseed) Seed OIl, Kaolinite, Cymbopogon Winterianus Oil, Sodium Chloride, Calendula Officinalis Flower, Geraniol*, Limonene*, Citronellol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež