Soľná levanduľa - pologuľa na kúpanie

Pologuľa Slaná levanduľa vonia, ako sa na levanduľu patrí, výrazne, sladko a sviežo. Vďaka relaxačným vlastnostiam levanduľového oleja je tento výrobok ako stvorený pre použitie počas večerného kupeľa.

Hmotnosť: 55 g

Na levanduľovú pologuľu netrpezlivo čakali fanúšikovia našej levanduľovej kozmetiky. Niet divu - dokonale dopĺňa túto slano-modrú kolekciu. Vonia, ako sa na levanduľu sluší, charakteristicky a sviežo (o ďalšiu dávku osvieženia sa stará aj citrónový olej). Šumivý kúpeľ s ňou uvoľňuje a upokojuje a pokožka, vyživená bambuckým maslom, kokosovým olejom a mandľovým olejom, ktoré pologuľa obsahuje, je príjemne hladká a jemná.

Kúpeľ s pologuľou Slaná Levanduľa vám pomôže upokojiť sa a vyriešiť prípadné problémy so spánkom. Levanduľa má totiž relaxačný a upokojujúci účinok a znižuje stres. Niekedy je nápomocná aj pri zmierňovaní migrény.

Po použití gule bude vaša pokožka vyživená a vyhladená a to vďaka zloženiu a obsahu kokosového a mandľového oleja, ako aj bambuckého masla. Pologuľa so sebou prináša príjemnú relaxáciu a zároveň má detoxikačný a antiseptický účinok – a to aj vďaka prídavku himalájskej soli.

Naše gule sa skvele cítia, ak nie sú samé. Preto vám odporúčame balenie šiestich gúľ. Vďaka tomuto baleniu, môžete vyskúšať všetky vône a niečo aj ušetriť.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ pre nohy!

Takže, ak snívate o tom, že na vlastné oči uvidíte nádherné šumenie, zacítite krásne vône a vyskúšate blahodarnú silu prírodných olejov na vlastnej koži – táto pologuľa je určená presne pre vás. Zo spoľahlivého zdroja vieme, že nohy sú po použití tejto gule jemné a hladké. Oleje obsiahnuté v gule sú dosť kĺzavé, takže odporúčame aj opatrnosť.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Kaolin, CI 77007, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Sodium Chloride, Citrus Limon Peel Oil, Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež