Spod lesa - prírodné kockové mydlo

Mydlo Spod Lesa, ktoré vonia lesom a bylinkami je poctou regiónu z ktorého pochádza naša mydláreň. Zároveň je toto mydlo mimoriadne prospešné pre pokožku a to vďaka obsahu kvalitných olejov a výťažkov zo zubrej trávy a paliny.

Hmotnosť: 110 g

Naša mydláreň 4 Starlings pochádza z poľského regiónu Podlesie. Príchuť tohto jedinečného regiónu sa prenáša do všetkého, čo robíme. Srdce spoločnosti od samého začiatku bije v meste Białystok (naša kancelária, laboratórium, výroba, expedičné centrum a dve stacionárne predajne sa stále nachádzajú tu) a zdá sa, že každá naša činnosť je presiaknutá načim regiónom. Navyše sa tak deje aj nevedomky. A často podvedome.

Mydlo Spod Lesa je poctou nášmu rodnému regiónu, ktorý vonia lesom a bylinkami. Zmes blahodarných olejov (vrátane oleju zo sladkých mandlí, ricínového oleju a konopného oleju) a výťažkov z zubrej trávy a paliny je šetrná k mnohým typom pokožky, čistí ju, vyživuje a upokojuje podráždenia. Vďaka pridaniu mletej zubrej trávy môžeme mydlo používať, aj ako jemný peeling.

Produkt wegański

Produkt rzemieślniczy

Produkt biodegradowalny

Kockové mydlá z mydlárne 4 Starlings sú ideálnou voľbou pre každého, kto oceňuje klasický remeselný výrobok s jednoduchým, ale kvalitným zložením a snaží sa používať výrobky vytvorené v duchu less waste.

Mydlo Spod lesa je založené na klasickom zložení našich obľúbených olejov: kokosového oleja, oleja zo sladkých mandlí, ricínového oleja a bambuckého masla. Vďaka tejto blahodarnej zmesi sa kocka mimoriadne príjemne používa, chvíľu pení, účinne čistí pokožku a zároveň jej poskytuje špecifickú výživu.

Blahodarné účinky ovplyvňuje nielen použitie vysokokvalitných surovín, ale aj studený proces výroby, ktorý používame na výrobu našich mydiel. Ten zachováva väčšinu výživných látok - oleje vystavené vysokým teplotám strácajú svoje vlastnosti.

Pridanie konopného oleja robí z mydla Spod Lesa skutočného majstra v starostlivosti o pokožku. Táto zložka vyhladzuje, vypína a spevňuje pokožku, vďaka čomu telo vyzerá mladšie a žiarivejšie. Po jeho boku sa nachádzajú olejové výťažky z paliny pravej a zubrej trávy. Ich mystické vlastnosti a tajomné postavenie sú prítomné v rôznych kultúrach a tradíciách už po stáročia.

Palina pravá, má svoje miesto v symbolike a mytológii ako rastlina, ktorý chráni pred zlými duchmi a priťahuje dobrú energiu. Verilo sa, že jej spaľovanie alebo nosenie so sebou má očistné vlastnosti a odháňa negatívne sily. Absint obľúbený u umelcov a bohémov, s prídavkom paliny vraj otváral dvere do inej dimenzie, inšpiroval tvorivosť a zvyšoval kreativitu.

Podobnou mystikou sa môže pochváliť aj zubria tráva (tzv. svätá tráva). Zubria tráva často zohrávala dôležitú úlohu v ľudových rituáloch. Vďaka svojim mystickým vlastnostiam a spojitosti s mágiou a milostnými rituálmi sa považovala za silné afrodiziakum.

V mydle Spod Lesa sa byliny vyskytujú vo forme olejových výťažkov. Majú upokojujúci a čistiaci účinok na pokožku a vďaka svojej prirodzenej, jemnej, mierne trávovej vôni navodzujú stav uvoľnenia po náročnom dni. Aromaticky ich sprevádzajú éterické oleje: zo zeleného citrónu, tymiánu a muškátu.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Sweet Almondate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Citrus Limon Peel Oil, Hordeum Vulgare Powder, Hierochloe Odorata Leaf Extract, Artemisia Absinthium Leaf Extract, Sodium Hempate, Sodium Olivate, Sodium Sunflowerate, Montmorillonite, Thymus Vulgaris Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Hierochloe Odorata Leaf, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku mydla pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež