Citrón a rozmarín - pologuľa do kúpeľa

Pologuľa do kúpeľa s Citrón a rozmarín má osviežujúci a vyhladzujúci účinok na pokožku a energizujúci, povzbudzujúci a uvoľňujúci účinok na vašu náladu. Za tieto účinky môžeme poďakovať esenciálnym olejom z citróna a rozmarínu. Prídavok zeleného ílu prináša čistenie a regeneráciu pokožky a za studena lisovaný konopný olej spomaľuje proces starnutia pokožky.

Hmotnosť: 55 g

Pologuľa do kúpeľa Citrón a rozmarín osloví milovníkov sviežich, citrusových, energetizujúcich vôní s nádychom bylinných tónov. Ak očakávate, že váš kúpeľ bude nielen relaxačný a osviežujúci, ale aj pozitívne povzbudzujúci, bližšie zoznámenie sa s touto kozmetikou bude viac, než vhodné. Po jej použití bude pokožka príjemne osviežená, vyživená a rozhodne hladšia. Okrem zjavných energizujúcich, relaxačných a antistresových vlastností má pologuľa na pokožku aj čistiaci, regeneračný a vyživujúci účinok. Je to vďaka zloženiu s obsahom blahodarných olejov, zeleného ílu a esenciálnych olejov: citrónového oleju a rozmarínového oleju.

Táto pologuľa osloví milovníkov sviežich, citrusových, energetizujúcich vôní s nádychom bylinných tónov. Ak chcete, aby bol váš kúpeľ nielen relaxačný a osviežujúci, ale aj pozitívne povzbudzujúci, potom je bližšie zoznámenie sa s touto kozmetikou viac než vhodné. Nie je totiž nič príjemnejšie ako osviežujúci kúpeľ s touto pologuľou. A to najmä po dlhom horúcom dni.

Pokožka je po jej použití príjemne osviežená, vyživená a rozhodne hladšia. Okrem zjavných energizujúcich, relaxačných a antistresových vlastností má pologuľa na pokožku aj čistiaci, regeneračný a detoxikačný účinok. Je to vďaka zloženiu blahodarných olejov a éterických olejov.

Naše guľe sa skvele cítia v skupine, t. j. v balení šiestich gúľ. Vďaka tejto možnosti môžete vyskúšať všetky vône a trochu ušetriť.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ nôh!

Takže, ak snívate o tom, že na vlastné oči uvidíte nádherné šumenie, zacítite krásne vône a vyskúšate blahodarnú silu prírodných olejov na vlastnej koži – táto pologuľa je určená presne pre vás. Zo spoľahlivého zdroja vieme, že nohy sú po použití tejto gule jemné a hladké. Oleje obsiahnuté v guli sú dosť kĺzavé, takže odporúčame aj opatrnosť pri vychádzaní z vane.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Montmorillonite, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Chloride, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf, Limonene*, Citral*, Linalool*, Geraniol*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež