Rozmarín a mandarínka - prírodné tekuté mydlo

Toto tekuté mydlo sa vyznačuje jedinečným gélovým zložením so sladko-bylinnou vôňou rozmarínu a mandarínky. Môže sa používať na umývanie rúk aj ako náhrada sprchového gélu. Stačí malá kvapka, aby sa vytvorilo dostatočné množstvo stabilnej (a aromatickej!) peny, je teda aj veľmi účinné.

Objem: 500 ml

Vytvorenie tekutého mydla Rozmarín a mandarínka bolo jednoducho otázkou času, pretože toto lahodné duo vôní si o to samo pýtalo. No a je tu! V sklenenej fľaši s pohodlnou pumpičkou nájdete mydlo s dokonale hustou, gélovou konzistenciou. Pohodlne sa nanáša, príjemne sa rozotiera po pokožke, optimálne pení a hĺbkovo čistí. Možno použiť na ruky, možno použiť na celé telo.

Sme radi, že sa rodina tekutých mydiel z mydlárne 4 Starlings sa neustále rozrastá, pretože ide o rozhodne jedinečnú kozmetiku, ktorú z dobrého dôvodu nazývame tekutým zlatom. V obchodoch alebo drogériách nájdeme celý rad "tekutých mydiel", ale väčšina z nich je v skutočnosti len smutnou zmesou rôznych druhov detergentov a vody (v kozmetickej chémii sú označované ako syndety), ktoré nemajú so slovom mydlo, naozaj nič spoločné.

Tekuté mydlo od spoločnosti 4 Starlings je úplne iná rozprávka. Vyrába sa pomocou patentovanej technológie, ktorá spája klasický proces výroby mydla s univerzálnosťou jemných pracích prostriedkov. Čo to znamená v praxi? Zmiešanie hydroxidu draselného s jednoduchými, klasickými olejmi: kokosovým a olivovým. Oleje majú vyživujúci a ochranný účinok - zabraňujú nadmernému odtoku vody z pokožky, a tým ju pomáhajú chrániť pred vysušením. Glycerín obsiahnutý v mydle je zasa prírodný zvlhčovač - hydratuje pokožku, zjemňuje ju a odstraňuje akýkoľvek pocit pnutia. Vďaka nemu je výrobok aj účinnejší.

Za zmienku stojí aj pôsobenie kokamidopropylbetaínu, povrchovo aktívnej látky, ktorá má čistiaci, ale aj zjemňujúci a vyhladzujúci účinok. Decylglykozid má tiež čistiace a emulgačné vlastnosti a dobre stabilizuje penu. Mimochodom, je to jeden z najjemnejších, nedráždivých pracích prostriedkov.

Základ tekutého mydla zaručuje ideálne pôsobenie prírodnej vône, za ktorú sú v prípade tohto výrobku zodpovedné esenciálne oleje z rozmarínu a mandarínky. Je možné dosiahnuť krásnu, fascinujúcu vôňu len pomocou toho, čo nám dala príroda? Samozrejme! Mydlo Rozmarín a mandarínka vonia po horkosladkej citrusovej kôre, ktorú rozbíja bylinná a drevitá aróma. Čisté (a to doslova!) potešenie.

Éterické oleje, mimochodom, nie sú len pastvou pre nos - slúžia ako zásobáreň blahodarných vlastností. Mandarínkový olej má čistiace, tonizujúce a upokojujúce účinky, zatiaľ čo rozmarínový olej má normalizačné, spevňujúce a relaxačné účinky.

Naše tekuté mydlo je odpoveďou na prosby tých, ktorí nemajú radi kocky (z rôznych dôvodov). Môže ísť o otázku hygieny, pohodlia alebo možno len o obľúbenosť z hľadiska zloženia. Mydlo z našej mydlárne 4 Starlings môžete bezpečne používať na umývanie rúk aj ako náhradu sprchového gélu. Dôležité je, že výrobok je mimoriadne účinný. Stačí doslova len kvapka na vytvorenie hustej, stabilne voňavej peny, ktorá očistí vašu pokožku a zanechá na nej príjemnú, prirodzenú vôňu.

Zoznámte sa s s naším mydlom a okamžite pocítite rozdiel.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Citrus Reticulata Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil , Limonene*, Linalool*, Citral*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Naneste malé množstvo prípravku na vlhké ruky, jemne rozotrite po povrchu a potom dôkladne opláchnite vodou.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež