Jemný dezodorant v kréme - mandarínkový

Jemná mandarínková verzia najpredávanejšieho krémového dezodorantu neobsahuje sódu, takže je šetrná aj k veľmi citlivej pokožke, ale rovnako účinná - absorbuje vlhkosť a udržiava pocit sviežosti, pričom zanecháva citrusovú vôňu.

Objem: 60 ml

Dezodorant v kréme od spoločnosti Štyri škorce je prírodnou alternatívou antiperspirantu. Výrobok účinne absorbuje vlhkosť, odstraňuje zápach a poskytuje pocit pohodlia, ale robí to v súlade s prírodou, bez toho, aby blokoval základný proces potenia v tele. Jemná verzia bez sódy bola vytvorená ako reakcia na potreby všetkých, ktorí bojujú s citlivou pokožkou náchylnou na podráždenie a alergie. Mandarínková vôňa určite osloví fanúšikov a obdivovateľov sladkých, sviežich vôní. Kozmetika je mimoriadne účinná - jeden téglik stačí približne na štyri mesiace používania.

Viete, aký je rozdiel medzi antiperspirantom a dezodorantom? Ten prvý mechanicky aspoň čiastočne zastavuje prirodzený proces, ktorým je potenie, tým, že upcháva póry pokožky a neumožňuje telu prirodzene odstraňovať nepotrebné látky. Náš dezodorant neblokuje potenie, ale namiesto toho účinne absorbuje zápach a vlhkosť. Jeho hlavným účelom je eliminovať nežiaduce účinky potenia a udržať citlivú pokožku podpazušia suchú a sviežu aj počas celého dňa. Treba však mať na pamäti, že účinnosť deodorantu závisí od individuálnych predispozícií organizmu na vylučovanie potu.

Jemná, mandarínková verzia najpredávanejšieho dezodorantu v kréme bez sódy bola vytvorená ako reakcia na potreby všetkých, ktorí majú citlivú pokožku náchylnú na podráždenie a alergie. Niektorí alergici mali problémy s používaním základného variantu deodorantu najmä kvôli prítomnosti sódy v jeho zložení, preto sme ju v jeho jemnom náprotivku odstránili a nahradili inými zložkami zodpovednými za absorpciu vlhkosti a udržiavanie pocitu sviežosti. Výsledkom je dezodorant, ktorý je šetrný k pokožke, ale rovnako účinný.

Jemný dezodorant je hladký a príjemne krémový; dobre sa rozotiera a vstrebáva. Na pokrytie pokožky v podpazuší stačí len malé množstvo deodorantu (porovnateľné s veľkosťou hrášku). Je vhodné pamätať aj na to, aby ste na jeden krát použili radšej menej ako viac dezodorantu. Tenšia vrstva sa rýchlejšie vstrebáva, takže je oveľa menšia pravdepodobnosť, že sa na oblečení objavia stopy po kréme. Tým sa ešte viac zvýši aj účinnosť dezodorantu. Jedna nádobka krému môže vydržať až 4 - 5 mesiacov každodenného používania. Dezodorant bol vyvinutý tak, aby bol čo najšetrnejší k pokožke - nemusíte sa teda obávať používať ho ani po depilácii.

Mandarínková verzia deodorantu určite osloví fanúšikov a obdivovateľov sladkých, sviežich vôní. Vôňa je citeľná počas nanášania na pokožku, aj chvíľu po, ale zároveň je dostatočne neutrálna, aby neprekážala parfumu, pretože sa časom postupne vyparí.

Ak dávate prednosť kozmetike, ktorá je z hľadiska vône úplne neutrálna, vyberte si verziu bez vône.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI

Butyrospermum Parkii Butter, Solanum Tuberosum Starch, Magnesium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Tapioca Starch, Maranta Arundinacea Root Powder, Oenothera Biennis Oil, Diatomaceous Earth, Glycerin, Zinc Ricinoleate, Limonene*, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Reticulata Peel Oil, Magnesium Carbonate Hydroxide, Tocopherol, Citral*, Citronellol*, Linalool*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vmasírujte malé množstvo prípravku dlaňou alebo špachtľou. Kým sa oblečiete, nechajte nanesený krém zaschnúť/vstrebať sa. Raz mesačne si pri používaní deo môžete vykonať samovyšetrenie prsníkov a urobiť pre seba niečo dobré.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež