Lesná ruža - pologuľa na kúpanie

Šumivý kúpeľ s pologuľou Lesná ruža je čistým pôžitkom. Osloví milovníkov jemne kvetinových, prírodných vôní s mierne drevitým, živicovým nádychom.

 

Hmotnosť: 55 g

Lesná ruža je pologuľa, ktorá dokáže premeniť aj tú najobyčajnejšiu vaňu na skutočné kúpele. Po jej použití je pokožka príjemne jemná, vyživená a viditeľne hladšia. Ak má po kúpeli nasledovať ďalšia starostlivosť o pokožku, zvoľte vyššiu teplotu vody - otvoria sa tak širšie póry a pokožka lepšie absorbuje všetky pleťové mlieka, maslá alebo masky.

Okrem zjavných upokojujúcich, relaxačných a uvoľňujúcich vlastností má pologuľa na pokožku aj tonizujúci účinok. Vďaka prídavku jedľového oleja je Lesná ruža ideálnou voľbou pre starostlivosť o pokožku. A ak náhodou bojujete s nepríjemným prechladnutím - para vytvorená počas kúpeľa pomôže uvoľniť dýchacie cesty, čím sa vám citeľne uľaví.

Naše gule sa skvele cítia, ak nie sú samé. Preto vám odporúčame balenie šiestich gúľ. Vďaka tomuto baleniu, môžete vyskúšať všetky vône a niečo aj ušetriť.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ nôh!

Takže, ak snívate o tom, že na vlastné oči uvidíte nádherné šumenie, zacítite krásne vône a vyskúšate blahodarnú silu prírodných olejov na vlastnej koži – táto pologuľa je určená presne pre vás. Zo spoľahlivého zdroja vieme, že nohy sú po použití tejto gule jemné a hladké. Oleje obsiahnuté v guli sú dosť kĺzavé, takže odporúčame aj opatrnosť pri vychádzaní z vane.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín..

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum Starch, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Rosa Centifolia Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Kaolin, Illite, Sodium Chloride, Ultramarines, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Citral*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež