Pomarančová limonáda - pologuľa do kúpeľa

Pomarančová limonáda je pologuľa do kúpeľa, ktorá sa bude páčiť najmä najmladším. Po vhodení do vane naplnenej vodou okamžite začne šumieť, pričom uvoľňuje sladkú a citrusovú vôňu esenciálnych olejov z verbeny a pomaranča.

Hmotnosť: 55 g

Šumivý kúpeľ s našou pologuľou je skutočná zábava pre malých aj veľkých. Uvoľňuje a vyživuje a vďaka obsahu esenciálnych olejov z verbeny a pomaranča vonia po... pomarančovej limonáde. A čo je najlepšie, je úplne prírodná. Vďaka prídavku výživných olejov je pokožka po jej použití príjemne jemná, zregenerovaná a viditeľne hladšia.

Pologuľa z mydlárne 4 Starlings zaručene posunie vaše kúpanie na vyššiu úroveň. Skutočne. Samozrejme - môžete sa vyvaľovať v smutnej vani, ale prečo by ste to robili, keď s našou pologuľou je to jednoducho zaujímavejšie. A s Pomarančovou limonádou je to ešte lepšie.

Po vhodení do vane naplnenej vodou začne Pomarančová limonáda okamžite šumieť a uvoľňovať sladkú a citrusovú vôňu esenciálnych olejov: verbeny a pomaranča. Takáto kúpeľ vizuálne aj aromaticky naozaj pripomína šumivý nápoj, s tým rozdielom, že je úplne zdravá, prírodná a navyše má ošetrujúce vlastnosti. No a je aj veľmi zábavná. Takže, ak večerný kúpeľ vášho dieťaťa patrí k neuskutočniteľným úlohám, myslíme si, že Pomarančová limonáda zmení beh udalostí :) A okrem toho, že pologuľa naozaj veľkolepá, je rozhodne aj účinná. Po jej použití je pokožka príjemne osviežená, vyživená a rozhodne hladšia. Okrem zjavných energetizujúcich, relaxačných a antistresových vlastností má pologuľa na pokožku čistiaci, upokojujúci a regeneračný účinok. Je to vďaka zloženiu blahodarných olejov – slnečnicového oleju, jojobového oleju a oleju z tamanu, ako aj éterických olejov, ktoré okrem krásnej vône obdarúvajú telo a myseľ. Zelený íl a spirulina dodávajú Pomarančovej limonáde krásnu zelenú farbu, pričom čistia, regulujú vylučovanie kožného mazu a upokojujú podráždenie.

Od akého veku môžete používať Pomarančovú limonádu? Od 3 rokov. Horná hranica veku? Neexistuje! Môžete ju kúpiť vášu drobcovi alebo aj sebe. Určite sa pri jej používaní zabavíte! Ale tu je upozornenie - pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby sa váš relaxačný kúpeľ neskončil nepríjemným pádom, pri odchode z vane buďte opatrní.

Dôležitá informácia pre všetkých, tých, ktorý nemajú doma vaňu. Čo môžete urobiť s miskou teplej vody a našou pologuľou do vane? Kúpeľ pre nohy!

Vyskúšali sme to, preto vám to odporúčame. Chceli by sme tiež dodať, že najlepšie sa naše gule cítia v spoločnosti, teda v balení šiestich gúľ. Výberom tejto možnosti získate zásobu voňavých gúľ, ktoré sú šetrné aj k vašej peňaženke.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum Starch, Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Sodium Chloride, Montmorillonite, Spirulina Maxima Powder, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Limonene*, Citral*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Vhoďte pologuľu do kúpeľa naplneného horúcou vodou, počkajte, keď sa pologuľa rozpustí, vojdite do vane, relaxujte sa a nechajte pologuľu pôsobiť na vaše telo a pokožku.

Upozornenie: Pologuľa obsahuje oleje, ktoré sa po rozpustení usadzujú na stenách vane, takže aby ste svoj relaxačný kúpeľ neukončili nepríjemným pádom, buďte pri odchode z vane naozaj opatrní.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež