Láva - prírodné tuhé mydlo

Mydlo Lava s osviežujúcou energickou vôňou zmesi eukalyptu, citrónovej trávy a cédru obsahuje vulkanický popol, ktorý vďaka svojim čistiacim a regeneračným vlastnostiam predstavuje neoceniteľný produkt v starostlivosti o aknóznu zmiešanú pleť s rozšírenými pórmi.

Objem: 110 ml

Kocka Láva upúta na prvý pohľad svojím svetlosivým odtieňom, zvedie aj vyberavé nosy svojou osviežujúcou, energickou vôňou zmesi eukalyptu, citrónovej trávy a cédru a nakoniec sa postará o pokožku svojou obľúbenou kompozíciou olejov obohatených o vulkanický prach. Používanie kozmetiky s jeho obsahom sa odporúča najmä ľuďom s unavenou a sivou ako aj s mastnou a citlivou na nečistoty pokožkou. Vďaka tomu je mydlo Láva jedinečné aj svojou textúrou.

Láva je mydlová kocka, ktorú sme plánovali, už veľmi dlho. Vedeli sme, že chceme vytvoriť mydlo so sopečným popolom, ale akosi sme nemohli prísť na dokonalý koncept. Pohrávali sme sa s farbou, vôňou a dokonca aj s názvom a cestou dostávali naozaj veľmi čudné nápady ;) Úspešne sa nám však podarilo vytvoriť skvelé mydlo a kocka je presne taká, ako sme si ju predstavovali. Čo znamená, že je jedinečná.

Keď, už hovoríme o jedinečnosti Lávy - jej charakteristickým znakom je nepochybne originálna štruktúra. Medzi našimi mydlami nájdete také, ktoré sú príjemne hladké a klzké, s jemným leskom, ako aj typicky peelingové kockové mydlá s heterogénnym zložením. Láva je však o niečom inom. Láva je niečo medzi tým - na pocit nie je táto kocka mydla na pokožke ani dokonale hladká, ani peelingová. Dobrý opis textúry by bol asi "matná" alebo možno "prášková"? Možno vás pri j používaní mydla napadne niečo lepšie :) Každopádne - vďaka tomuto zloženiu je používanie Lávy mimoriadne príjemné - máme pocit, že ešte lepšie čistí pleť a veľmi jemne ju masíruje.

Vulkanický prach obsiahnutý v našom mydle je mimoriadne bohatý na minerály - obsahuje kremík, draslík, vápnik, železo a mangán, ako aj horčík a síru s prímesou chlóru a sodíka. Vzniká z popola a kryštálov obsiahnutých vo vytekajúcej láve počas sopečných erupcií. Používanie kozmetiky s touto zložkou sa odporúča najmä ľuďom s unavenou a mdlou pleťou, ako aj mastnou pleťou so sklonom k nečistotám. Vďaka svojim čistiacim a regeneračným vlastnostiam bude sopečný popol neoceniteľný pri starostlivosti o aknóznu a zmiešanú pleť s rozšírenými pórmi. Výrobky s obsahom vulkanického prachu tiež pomáhajú vyrovnávať nadmernú tvorbu kožného mazu, čím znižujú lesk pleti. Zaujímavé je, že lávové mydlo obsahuje vo svojom zložení aj aktívne uhlie, ktoré vykazuje podobné vlastnosti, čím podporuje pôsobenie kocky v starostlivosti o problematickú pleť.

Keď už hovoríme o mydle Láva, nemôžeme zabudnúť na jeho jedinečnú vôňu. Toto mydlo bude ideálne pre tých, ktorí majú radi osviežujúce, povzbudzujúce a stimulujúce vône – na prvom mieste v mydle vyniká eukalyptus sprevádzaný citrónovou trávou a cédrom. Láva je ďalšou kockou mydla po Mäte s mätou, ktorá sa stáva naším jarno-letným favoritom.

 

Vegánska kozmetika - výrobok vytvorený bez použitia živočíšnych surovín.

IngredientsS/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil, Titanium Dioxide, Juniperus Virginiana Oil, Charcoal Powder, Volcanic Ash, Limonene*.

* zložky prírodných esenciálnych olejov

 

V prípade podráždenia alebo alergie na niektorú zo zložiek prestaňte prípravok používať.

Zloženie výrobku uvedené na webovej stránke sa môže mierne meniť v závislosti od aktuálnej dokumentácie poskytnutej dodávateľmi. Aktuálne zloženie nájdete na obale výrobku.


Spôsob použitia:

Umiestnite kocku pod prúd vody, niekoľkokrát ju namydlite v dlaniach, aby sa vytvorila pena, a očistite ňou pokožku celého tela.

Puikiai tinka prie...
Pozrite si tiež